Kontakt

Nová Lesná 523, 059 86 Nová Lesná
Nová Lesná
PSČ: 059 86

Tel.: +421 911 120 672
E-mail: apartmanslavkov@atlas.sk

APARTMÁN***SLAVKOV

- Apartmán
- 10 až 20 EUR


 Váš kľúč Vysoké Tatry- Poprad . . . máte na dosah!

Moment zvýšenej eufórie z pobytu umožňuje nádherný výhľad na panorámu štítov Vysokých Tatier priamo z jedného balkónu apartmánu (2 slnečné balkóny). Jedná sa o priestranný 3-izbový ( 75 m2 ) apartmán, pozostávajúci z 2 samostatných izieb , ďalej z obývacej miestnosti s vnútorným kozubom, ktorá voľne prechádza do jedálenskej časti s kuchyňou. Okrem vstupnej chodby je ubytovaným k dispozícii kúpeľna s vaňou a s toaletou a tiež samostatná miestnosť WC. Ubytovaní privítajú podzemnú garáž s praktickou uzamykateľnou miestnosťou na odkladanie lyží , bicyklov a iných vecí , zároveň pri apartmáne je dostatok parkovných miest.

Apartmán je využiteľný celoročne s kapacitou pre 7 osôb : 1x2+1; 1x3 ; +1 . Apartmán je určený len pre 1 skupinu ubytovaných a nie je dovolený pobyt so zvieratkom. V interieri platí zákaz fajčiť, dovolené je len na balkónoch. Kuchyňa je plne vybavená predmetmi potrebnými pre prípravu varených jedál, vrátane : rýchlovarná konvica, mikrovlnka, sklokeram.el.platne, chladnička s mraziakom. V obývacej miestnosti je k dispozícii: rádio/CD minisystém, TV/DVD, WiFi pripojenie.

Na vedľajšom pozemku sa nachádza komplex, ktorý svojimi službami poskytne návštevníkom - fitness centrum, solárium, masáže , sauna, perličková kúpeľ a tenisový kurt. K dispozícii je tiež reštaurácia a kaviareň. Bezprostredne vedľa apartmánu sa nachádza novopostavená slovenská koliba v tradičnom zrubovom štýle, ktorá ponúka slovenské špeciality na grile.

https://ebit.webnode.sk/cennik-ubytovania/

Rezervácia on-line
* Meno a priezvisko:
Telefón:
* E-mail:
* Dátum príchodu: . .
* Dátum odchodu: . .
* Počet osôb:
Text:
Zmeniť obrázok Antispam
* Číslo z obrázku:
* Povinné položky
Zariadenie zatiaľ nikto nehodnotil.

Vaše hodnotenie
* Vaše meno:
* E-mail:
* Hodnotenie:
* Antispam:
Koľko je 7 + 7?