Kontakt

Dolina 601
Šumiac
PSČ: 97671

Tel.: 0915 200092
E-mail: info@kralova-hola.sk

Drevenica Horec

- Chata, chalupa
- do 10 EUR


Drevenica v obci Šumiac - v tichej lokalite na okraji obce. Kapacita je 12 lôžok. 

Na prízemí je kompletne vybavená  kuchyňa (chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, sporák s rúrou, umývačka riadu a riad pre 12 osôb), kúpeľňa so sprchou (podlahové kúrenie, práčka), WC a veľká  obývacia miestnosť s TV, DVD prehrávačom a pecou na drevo.  Na poschodí sa nachádzajú dve priestranné izby a medziizba s WC. V chate je prístup na internet.


Veľký pozemok je oplotený, v záhrade je ohnisko, kryté sedenie, preliezky a hojdačky pre deti a v letnej sezóne záhradná trampolína.

Objekt je priestranný a prakticky zariadený a je ideálny pre rodiny s deťmi alebo pre aktívnu i oddychovú dovolenku v prírode. Okolie poskytuje možnosti výletov do prírody, zbierania húb a lesných plodov. Obec Šumiac leží na hranici národných parkov Nízke Tatry, Muránska planina a Slovenský Raj a je dobrým východiskom na turistiku a cykloturistiku, na Muránskej planine a v Dobšinej je možnosť jazdy na koňoch a výcvik, možnosť kúpania je na Prednej hore, v Závadke nad Hronom, Poprade (AquaCity) a Dedinkách. V zime možnosť lyžovanie v Ski centre Telgárt, v Pohorelskej Maši alebo Polomke. V širšom okolí nájdete viacero jaskýň, pamiatky UNESCO, Čiernohronskú železničku a veľa iných zaujímavostí.

 

Cena za objekt podľa počtu osôb, dĺžky pobytu a sezóny.
Za osobu 9,50 - 15€
V lete minimálne 65€ za objekt na noc.
V zime minimálne 75€ za objekt na noc.
Rezervácia on-line
* Meno a priezvisko:
Telefón:
* E-mail:
* Dátum príchodu: . .
* Dátum odchodu: . .
* Počet osôb:
Text:
Zmeniť obrázok Antispam
* Číslo z obrázku:
* Povinné položky
Zariadenie zatiaľ nikto nehodnotil.

Vaše hodnotenie
* Vaše meno:
* E-mail:
* Hodnotenie:
* Antispam:
Koľko je 6 + 9?