Kontakt

Hrabovská dolina 3280/18
Ružomberok
PSČ: 034 01

Tel.: 0905551683
Tel.: 443 2827
E-mail: info@apartmanyfatra.sk

FatraPark/Róbert Jeleník

- Apartmán
- 30 až 50 EUR


Viete prečo sú Nové Apartmány Fatrapark Zárukou príjemnej dovolenky ???? Naši hostia si užívajú kľud a pohodlie priamo v prírode . Pri Najdlhšej 3,9 km zjazdovke na Slovensku ! A len pár krokov od lanovky . Lyžovačka v Skiparku Malino Brdo je jedna z najlepšich na Slovensku.
V lete sú vyhľadávané pre široké možnosti turistiky, cyklo turistiky, (Veľká Fatra, Chočské Vrchy, Nízke a Vysoké Tatry), vodných športov. (Liptovská Mara 14km), v zime pre veľké množstvo známych lyžiarskych stredísk - Skipark Ružomberok ( len 100 m), Demänovská dolina, v ktorej sa nachádzajú aj najznámejšie liptovské jaskyne Demänovská jaskyňa Slobody,Ľadová jaskyňa. Známe sú termálne aquaparky s celoročnou prevádzkou (Bešeňová 13km), Tatralandia 25km, ako aj mnoho ďalších kultúrno-historických pamiatok a turistických atrakcií. 

Apartmány sa nachádzajú v exkluzívnej lokalite len 100m od kabínkovej lanovky, priamo v centre strediska, čo robí tieto apartmány atraktívnymi. Sú vzdialené doslova len niekoľko metrov od najdlhšej umelozasnežovanej zjazdovky na Slovensku (3,9 km) vedúcej z Malina Brda do Hrabovskej doliny.
ceny sú od 25 €, ďalšie informácie sa dozviete na našej internetovej stránke www.apartmanyfatra.sk
Rezervácia on-line
* Meno a priezvisko:
Telefón:
* E-mail:
* Dátum príchodu: . .
* Dátum odchodu: . .
* Počet osôb:
Text:
Zmeniť obrázok Antispam
* Číslo z obrázku:
* Povinné položky
Zariadenie zatiaľ nikto nehodnotil.

Vaše hodnotenie
* Vaše meno:
* E-mail:
* Hodnotenie:
* Antispam:
Koľko je 4 + 8?