Kontakt

Prídavky 423/4
Liptovský Mikuláš
PSČ: 031 01

Tel.: 00421 905 319 127
E-mail: mrzkan@mrzkan.sk

Apartmány Mrzkáň

- Apartmán
- 10 až 20 EUR


 Apartmánový dom, ponúka ubytovanie v tichej časti centra Liptovského Mikuláša, ktorý je srdcom Liptovskej kotliny. Nesie honosný názov "Mrzkáň", ktorý je odvodený od názvu country skupiny Mrzkáni, ktorých zakladajúcim členom je majiteľ domu.
 

Juhozápadný apartmán U Woska, je pomenovaný podľa banjistovi kapely a je umiestnený na prízemí našeho ubytovacieho zariadenia. Má vlastnú kuchyňu (mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička + standardné vybavenie kuchyne bez drezu), WC a kúpelňu, TV/SAT a  terasu.
 

Juhovýchodný apartmán U Pinďa, je pomenovaný po gitaristovi a spevákovi kapely a je umiestnení na prízemý nášho objektu. Má kompletne vybavenú kuchyňu, WC s kúpelňou a vyhrievanou podlahou, TV/SAT
 

Juhovýchodný apartmán U Kečupa, pomenovaný po gitaristovi a spevákovi kapely a  je umiestnení na poschodí nášho ubytovacieho objektu. Má plne vybavenú kuchyňu (drez, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička + štandardné vybavenie kuchyňe), WC s kúpelňou a vyhrievanou podlahou, TV/SAT.
 

Severovýchodný apartmán U Kulicha je pomenovaný po huslistovi kapely a  je umiestnený na poschodí nášho objektu. Má plne vybavenú kuchyňu (drez, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička + štandardné vybavenie kuchyňe), WC s kúpelňou a vyhrievanou podlahou, TV/SAT. Tento apartmán má naviac samostatné WC + umývadlo a samostatný sprchový kút + umývadlo, ktoré sa nachádza na chodbe a patrí tiež k apartmáne u starostu.

  Severozápadný aparmán U Starostu pomenovaný po basgitaristovi kapely a je umiestnený na poschodí nášho objektu. Má plne vybavenú kuchyňu (drez, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička + štandardné vybavenie kuchyňe), WC s kúpelňou a vyhrievanou podlahou, TV/SAT.
 

Juhozápadný apartmán U Bobeka  pomenovaný po bratovi majiteľa penziónu Mrzkáň. 

Cena za ubytovanie v našom apartmánovom dome je dohodou, pre viac info nás neváhajte kontaktovať.
Rezervácia on-line
* Meno a priezvisko:
Telefón:
* E-mail:
* Dátum príchodu: . .
* Dátum odchodu: . .
* Počet osôb:
Text:
Zmeniť obrázok Antispam
* Číslo z obrázku:
* Povinné položky
Zariadenie zatiaľ nikto nehodnotil.

Vaše hodnotenie
* Vaše meno:
* E-mail:
* Hodnotenie:
* Antispam:
Koľko je 2 + 6?