Kontakt

Dolný Smokovec 205
Vysoké Tatry
PSČ: 05981

Tel.: 0910371646
Tel.: 0911167906
E-mail: objednavky@vilacredo.sk

Marcel Hudek

- Penzión
- 10 až 20 EUR


Penzión Vila Credo je situovaný v Tatranskom národnom parku. Ponúka široké možnosti rôznych aktivít v okolí. 60 metrov od objektu je lyžiarsky vlek. 350 metrov obchod s potravinami a reštaurácia. 2,5 km lyžiarske stredisko Starý Smokovec, 18 km lyžiarske stredisko Štrbské Pleso, 6 km lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica, 9 km medzinárodné letisko Poprad-Tatry, 400 metrov zastávka električky, 14 km Belianska jaskyňa. Do 20 km od objektu sa nachádzajú historické centrá gotickej architektúry - Levoča, Kežmarok, Spišská Sobota. Do 35 km najväčší stredoveký hrad v strednej Európe - Spišský hrad, ZOO Spišská Nová Ves. 11 km od penziónu je mesto Poprad s múzeom, obchodnými nákupnými centrami, termálnym aquaparkom Aquacity Poprad. Centrá ľudovej architektúry a folklóru - Ždiar, Červený Kláštor, do 40 km skanzem ľudovej architektúry Pribylina a Stará Ľubovňa.

Náš penzión je umiestnený v Dolnom Smokovci, asi 2 km od centra Vyokých Tatier Starého Smokovca. Ponúkame Vám ubytovanie v piatich dvojlôžkových izbách s prístelkami a v dvoch apartmánoch. Celková kapacita penziónu je 23 lôžok. Všetky izby majú vlastnú kúpelňu, WC, TV+SAT, chladničku, sušič na vlasy. V penzióne je k dispozícii zdarma WiFi pripojenie na internet. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť, v ktorej podávame naším hosťom raňajky formou švédskeho stola. Ponúkame možnosť doobjednať si aj polpenziu. Stravovanie zabezpečujeme výhradne len pre ubytovaných hostí. V našom penzióne si môžete zakúpiť turistické mapy, základný drogistický tovar, občerstvenie /alko, nealko nápoje, kávu, čaj/. Naším hosťom ponúkame bezplatné parkovanie pri objekte.

V spoločenskej miestnosti sa nachádza veľký plazmový televízor, DVD prehrávač. Pre hostí je  k dispozícii v zimnom období lyžiareň /uzamykateľný priestor pre každú izbu/. Za penziónom sa nachádza vonkajšie posedenie pri grile a pieskovisko pre deti.


 

Rezervácia on-line
* Meno a priezvisko:
Telefón:
* E-mail:
* Dátum príchodu: . .
* Dátum odchodu: . .
* Počet osôb:
Text:
Zmeniť obrázok Antispam
* Číslo z obrázku:
* Povinné položky
Zariadenie zatiaľ nikto nehodnotil.

Vaše hodnotenie
* Vaše meno:
* E-mail:
* Hodnotenie:
* Antispam:
Koľko je 9 + 5?